خرده فروشی | ورود به دنیای مدرن فروشگاهی | Retailand  وارد شوید

ثبت نام کنید

جشنواره بزرگ رفاه همزمان با جام جهانی ۲۰۱۸

تاریخ خبر:سه شنبه 1397/04/12

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های رفاه، برنامه قرعه کشی رفاه ۲۰۱۸ همزمان با جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ به صورت زنده از شبکه ۳ سیما به روی آنتن می رود. یازدهمین برنده خوش شانس قرعه کشی ۱۱ تیرماه و برنده خودرو برلیانس کراس C3 آقای اسدالله خواجه پور از یزد بود.

 


گفتنی است؛ این جشنواره  از ۲۵ خردادماه ۹۷ همزمان با آغاز جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ روسیه و عید سعید فطر با جایزه خودرو برلیانس کراس C3 برای هر شرکت کننده تا پایان جام جهانی فوتبال و با تخفیفات گسترده بیش از ۳ هزار قلم کالا از ۲۰ الی ۷۰ درصد تخفیف در فروشگاه های رفاه سراسر کشور در حال برگزاری است.

 


برنامه زنده جشنواره جدید رفاه ۲۰۱۸ به مناسبت جام جهانی فوتبال که پخش آن از ۳۱ خرداد ماه آغاز شده است از شبکه ۳ سیما به طور زنده به روی آنتن می رود

 

.
هر ۸۰ هزار تومان ۱ امتیاز و مانند قرعه کشی های قبلی، با افزایش امتیاز و خریدهای بیشتر از فروشگاه های رفاه در سراسر کشور، مشتریان گرامی می توانند شانس خود را جهت برنده شدن در قرعه کشی افزایش دهند.
اسامی برندگان جدید در خبرهای آتی بر روی سایت رفاه، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و در صفحه آپارات رفاه به مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.