خرده فروشی | ورود به دنیای مدرن فروشگاهی | Retailand  وارد شوید

ثبت نام کنید

توزیع پک های لوازم التحریر افق کوروش در روستاهای محروم بلوچستان

منبع:سایت افق کوروش

تاریخ خبر:چهارشنبه 1397/07/18

توزیع پک های لوازم التحریر افق کوروش در روستاهای محروم بلوچستان

 

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش همزمان با بازگشایی مدارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، یک هزار پک لوازم التحریر در مدارسِ روستاهای محرومِ بخش تلنگ از توابع شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان اهدا نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، پک های تحصیلی لوازم التحریر شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سفری سه روزه به این منطقه، در مدارسِ روستاهای کُهن بالا، شارک، دک، دنگری، ماندیرو، شیر محمد بازار، بوندی، توکدن، وشین چات با حضور مدیریت روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای و همکاری تیم اجرایی موسسه خیریه "کودکان فرشته اند"، توزیع شد.

پس از بازدید از مدارس روستاهای محروم بخش تلنگ در شهرستان قصرقند واقع در استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک به دانش آموزان از بابت بازگشایی مدارس و گفتگویی صمیمانه با آنها، پک های لوازم التحریر به آنها اهدا گردید.

 

پک های نوشت افزار افق کوروش در مقاطع مختلف ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان تهیه و تدارک دیده شده بود که با حضور و هماهنگی بخشدار تلنگ و ریاست آموزش و پرورش شهرستان قصرقند بین دانش آموزان توزیع شد.

لازم به ذکر است؛ دمای هوا در این منطقه 45 درجه و دمای احساس شده زیر آفتاب 55 درجه و میزان رطوبت هوا بیش از 60 درصد بود ضمن آنکه روستاهای پیرامون منطقه ی تلنگ به صورت پراکنده و در نقاط دوردست و صعب العبور واقع شده بودند و با توجه به نبودِ آب آشامیدنی سالم ، هوای بسیار گرم و عدم امکانات کافی در مدارس، دانش آموزان این منطقه در شرایط بسیار دشوارِ تحصیلی قرار داشتند.

 

در این سفر سه روزه همچنین با همت و همکاری تیم خیریه کودکان فرشته اند، به انجام بازی های گروهی و ارتباطی با کودکان این روستا پرداخته شد.