خرده فروشی | ورود به دنیای مدرن فروشگاهی | Retailand  وارد شوید

ثبت نام کنید

برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی فرانچایز و توسعه کسب‌وکار تهران

منبع:http://etkfz.com

تاریخ خبر:سه شنبه 1397/10/11

۱۱ دی ۱۳۹۷
نمایشگاه بین‌المللی تهران ۱۲ دی‌ماه هم‌زمان میزبان دومین نمایشگاه توسعه کسب‌وکار تهران و دومین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی فرانچایز ایران است.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای به نقل از ستاد برگزاری، ایجاد بستری مطلوب برای معرفی و مطرح نمودن فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ظرفیت‌های صنعت فرانچایز در ایران، ایجاد و رشد فرانچایزهای ایرانی، کارآفرینی با همکاری و بهره‌مندی از تجربیات  فرانچایزهای موفق بین‌المللی اهداف برگزاری این دو رویداد بزرگ است.
اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با  ۱۲۷ عضو و فعالیت بیش از  ۳۰۰۰ شعبه فروشگاهی در سراسر کشور و ایجاد اشتغال پایدار برای  بیش از ۵۰/۰۰۰ نفر به‌صورت مستقیم، دارای اعضای پیشگام در حوزه فرانچایز در کشور است و در این راستا در جلسات تدوین پیش نویس لایحه فرانچایز  حضور فعال و پررنگی دارد.

گفتنی است، دومین کنفرانس بین‌المللی فرانچایز نیز با محورهای تبیین ظرفیت‌های فرانچایز در راستای توسعه اشتغال پایدار و بهبود اقتصاد کلان، معرفی فرصت‌های بالقوه و بازارهای نوظهور در این حوزه برگزار می‌شود.
دومین کنفرانس بین‌المللی فرانچایز ۱۴ دی‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸  در سالن همایش‌های شماره یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.